Darturcrafts komanda

Mūsu Stāsts

Kāpēc Darturcrafts?

Darturcrafts zīmols ir radies iedvesmojoties no mūsu bērniem – Dārtas un Artūra. Bērniem augot, katru gadu attīstās kādas jaunas prasmes un iemaņas. Mūs aizrauj rotaļlietas, kas ir savienojamas ar mācīšanos un attīstīšanos. Mūsu ģimenes bizness sākās kā hobijs, kad gribējām paši saviem bērniem radīt drošas, ilgtspējīgas un attīstošas rotaļlietas.

Kur top mūsu aktivitāšu dēļi?

Laika gaitā mēs mājās esam izveidojuši savu darbnīcu, lai varētu iepriecināt arī citus bērnus. Mēs vēlamies radīt aizraujošas attīstošās rotaļlietas bērniem, kas ne tikai iepriecinās Jūsu bērnus, bet arī labi iederēsies interjerā. Katra detaļa tiek pārdomāta, lai tā būtu droša un, lai tā ir ērti lietojama.

No kā taisām?

Izstrādes procesā tiek izmantoti tikai ekoloģiski un videi draudzīgi materiāli. Produktu kvalitāte un ilgtspējība mums ir ļoti svarīga. Mums patīk strādāt ar koku un izpētīt tā lietojumus dažādās variācijās un faktūrās, krāsot vai lakot to atbilstoši jūsu vēlmēm.

Lai būtu īpaši Jums!

Visus produktus, kurus mēs ražojam, var personalizēt atbilstoši jūsu vēlmēm. Mēs būsim priecīgi, ja sazināsies ar mums un mēs varēsim realizēt jūsu idejas.

Sazinies ar mumsPirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.