Noteikumi

SIA “Darturs Factory”, reģistrācijas Nr. 40203292213, adrese – Rīgas iela 15-7, Iecava, LV-3913, nodrošina mājas lapā pieejamo saturu un tirgo preces saskaņā ar zemāk izklāstītajiem Lietošanas noteikumiem.

Latvijas republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

Distances līgums

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Apmaksas veidi:

Norēķini par preci tiek pieņemti eiro valūta. Pirkumu iespējams apmaksāt izvēloties sekojošas maksājumu metodes, ko nodrošina maksājumu platforma sadarbībā ar AS "Citadele banka" Klix maksājuma sistēmu

  • Apmaksu iespējams veikt ar maksājuma karti Visa/Mastercard
  • Latvijas internetbanku maksājumi: Swedbank, SEB, Citadele un Luminor
  • Apmaksa ar pārskaitījumu uz uzņēmuma bankas kontu saņemot priekšapmaksas rēķinu uz pastu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta);

Norēķinu valūta vietnē ir eiro. Pirkumu iespējams apmaksāt izvēloties sekojošas maksājumu metodes, ko nodrošina maksājumu platforma makecommerce.lv, Maksekeskus AS:

  • Latvijas internetbanku maksājumi: Swedbank, SEB, Citadele un Luminor
  • Visa/Mastercard karšu maksājumi

Pircējam jāapmaksā pasūtījums 3 dienu laikā, pēc tam tas tiek automātiski anulēts.Pēc pasūtījuma apmaksas saņemšanas Pārdevējs sāk pasūtījuma izpildi.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 10 dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku un veidu saskaņojot ar Pircēju.

Piegāde

  • DPD pakomāts
  • Omniva pakomāts
  • Kurjera piegāde sadarbībā ar DPD Latvija

Izgatavošanas laiks

Izgatavošanas laiks ir 2-5 dienas kopš pasūtījuma apmaksas saņemšanas.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot pārdevējam par to atteikuma vēstuli brīvā tekstā rakstot uz epastu [email protected]

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam sūtot to uz Rīgas iela 15-7, Iecava, LV-3913

Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs. Samaksu par preci pārdevējs atgriež uz to pašu bankas kontu no kura tika veikts maksājums, atgrieztās preces saņemšanas brīdī.

Pircējam ir tiesības atteikties no preces pirms preces izsūtīšanas un saņemt naudas atgriešanu uzreiz. ja prece nav izgatavota pēc individuāla pasūtījuma.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Autortiesības

Mājaslapā www.darturcrafts.com publicētie fotoattēli, produktu dizaini, teksti ir SIA "Darturs factory" īpašums, kas tiek aizsargāts ar Autortiesību likumu. Pārpublicējot attēlus, tekstus un citus elementus no mūsu mājaslapas norādīt atsauci uz pirmavotu.

Strīdu izskatīšanas kārtība

Jautājumos, kas nav atrunāti šajos noteikumos un nosacījumos, Pircējs un Pārdevējs apņemas ievērot Latvijas Republikā spēkā esošos normatīvos aktus.

Puses visus starp Pārdevēju un Pircēju radušos strīdus risina savstaprēju sarunu vai sarakstes ceļā. Ja strīdu neizdosies atrisinās sarunu vai sarakstes veidā, Puses strīdu risinās Latvijas Republikas tiesā, ievērojot LR normatīvos aktus. Strīdus starp Pircēju (patērētāju) un Pārdevēju var nodot risināšanai Patērētāju tiesību aizsardzības centrā vai Latvijas Republikas tiesā.

Pircējam ir tiesības vērsties arī Eiropas Savienības strīdu izšķiršanas iestādēs.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.